کار قبلی رو بخاطر حقوق پایین در مقابل حجم کار زیاد رها کردم.امروز برای یه کار دیگه رفتم مصاحبه.  کار ترجمه بود.  مدیر عامل از نمونه ای که ترجمه کردم خیلی خوشش اومد و گفت همون کسی هستی که ما میخوایم.  با حقوقی هم که درخواست کرده بودم اوکی بودن.  فقط پرسید مجردی یا متاهل؟ گفتم متاهل.  گفت ما این ریسک رو نمیکنیم.  

ریسک؟!!!!!! 

گفت بله.  ما شغلمون سفر خارجی زیاد داره.  من گفتم مشکلی ندارم با این قضیه.  همسرم هم اوکی هس.  

و ایشون اصرار داشت که نه.  ریسکه.  یه دفه میبینی ما میخوایم همین الان بریم اروپا، همسرت میگه نه!!!! 

خلاثه، استدلال لوسی بود بنظرم.  چون اگه مجرد هم بودی بابات میتونس بگه نه!!!! 

من نمیدونم واقعا تو مملکت ما کی قراره بفهمن کع ما خودمون واسه خودمون حق داریم.

البته شاکی نیستما.  اخرش به اون اقاهه توضیح دادم که نگاهتون خوب نیس و ایشون هم استدلالات خودش رو اورد. ادم خوبی بود و شرکت خوب و اروم و دوس داشتنی ای بود.  قضاوت نمیکنم داستان رو.  فقط خواستم بدونین از این خبرا هم هس تو مملکت

قبل از ازدواج شاغل شوید!!!!!

زندگی من در گذر زمان

اندر فواید صبح جادویی

,هم ,رو ,کار ,هس ,ای ,ما میخوایم ,تو مملکت ,و ایشون ,نه   ,مملکت ما

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قلم پر:مرجعی برای اهالی خط سیستم های بایگانی ریلی و هوشمند در جست و جوی حقیقت درب چوبی سفید با قیمت ارزان طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ آن مقالات آموزش طراحی لوگو پاورپوینت یادگیری حرکتی سیب من سون بیت | مرجع دانلود و خرید و فروش بیت و تکست خلاصه کتاب راهنمایی و مشاوره تحصیلی و شغلی شفیع آبادی